Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 17:41:54

Чернігівські митники протягом півріччя викрили порушень митного законодавства на суму понад 17 мільйонів гривень

11.07.2015   10:09Агенцiя

Протягом січня-червня співробітники Чернігівської митниці ДФС припинили 253 факти порушень митних правил на суму 17,1 мільйонів гривень. При цьому вартість реально вилучених предметів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилася на 12,9 мільйонів гривень.

Найбільше зафіксовано порушень при проходженні громадянами спрощеного митного контролю (ст. 471 Митного кодексу України) та при порушенні процедури декларування товарів і транспортних засобів комерційного призначення (ст.472 Митного кодексу України).

Серед вилучених предметів правопорушень: промислові та продовольчі товари, транспортні засоби, валютні цінності. 

Співробітниками митниці виявлено та зафіксовано 26 фактів незаконного переміщення речовин, які можуть бути визнані та віднесені до наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів та фальсифікованих лікарських засобів. 

До правоохоронних органів направлено 17 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 305 Кримінального кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини