Прокуратура запобігає незаконному використанню бюджетних коштів
Прокуратурою області виявлено перевитрату бюджетних коштів відділом освіти одного з районів області при проведенні державних закупівель паливно-мастильних матеріалів.
Так, з метою перемоги у конкурсі один з його учасників запропонував ціну завідомо значно меншу за середню вартість палива в регіоні. Тому з ним укладено договір на загальну суму 1,75 млн грн.
У подальшому між сторонами, в порушення вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», підписано 5 додаткових угод за якими вартість палива необґрунтовано змінювалася у бік здорожчання (з 16 -17 грн до 24 - 25 грн).
До господарського суду Чернігівської області прокуратурою заявлено позов про визнання додаткових угод недійсними.
Крім того, відносно службових осіб відділу освіти зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.