Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 01:11:58

Діалог з бізнесом і громадськістю – орієнтир для ефективної роботи

10.07.2015   08:08

Головне управління ДФС у Чернігівській області та президія Громадської ради при цій службі запланували зустрічі з бізнесом та громадськістю у податкових інспекціях області. Перший такий захід проведений у Городні.

Зустріч анонсувалася, тому й відбулася за активної участі представників бізнесу та громадськості. В цьому була обопільна зацікавленість – платники податків мали можливість  одержати відповіді на запитання, порушити проблеми, висловити пропозиції тощо. Головне управління ДФС у Чернігівській області та Громадська рада ставили за мету - через діалог з громадськістю допомогти бізнесу у вирішенні проблем.

- Найголовніше, що ми маємо зробити спільно з Громадською радою, - це не лише не допустити, щоб чийсь бізнес збанкротував чи припинився. Ми маємо допомагати вам його зберегти, сприяти поліпшенню умов ведення бізнесу і підтримати тих, хто має бажання розпочати свою справу, - зазначила начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Людмила Слаутіна. - Саме так ми будемо спільно дбати про наповнення бюджетів. Важливо, щоб в районі залишалася молодь, а не виїжджала у пошуках кращого життя. Сьогодні ми побачили ваше місто затишним і квітучим. Дякуємо, що дбаєте про його розвиток, підтримуєте місцеву громаду.

Щоб ті, хто прийшов на зустріч, були відвертішими, їм запропонували анонімно заповнити анкети. Запитання в них - щодо ведення бізнесу і взаємовідносин з податковою інспекцією. Результати опитування будуть проаналізовані спільно - Громадською радою і фіскальною службою.  Жодна порушена проблема чи висловлена пропозиція не залишаться поза увагою. Такі зустрічі допоможуть комітетам при Громадській раді планувати роботу, а дорадчому органу - ефективніше працювати.

- Ми є своєрідним містком, який з’єднує бізнес і фіскальну службу, - зазначив голова Громадської ради Сергій Калашник. – Нині і Головне управління, і ваша місцева податкова інспекція не ставлять за мету у будь-який спосіб зібрати більше коштів до бюджету. Для них важливо допомогти, щоб ваш бізнес працював стабільно, і ви добровільно сплачували податки.

Активність у спілкуванні, коло порушених питань, озвучених проблем, висловлені пропозиції свідчили, що представники бізнесу Городнянщини мають свідому громадянську позицію і своє бачення, як поліпшити умови для прозорого ведення бізнесу. Багато було запитань з податкового законодавства, зокрема щодо останніх податкових нововведень - ліцензування виробництва та торгівлі пивом, а також електронного адміністрування ПДВ.
Діалог тривав більше двох годин. Порушені проблемні питання взяті на контроль. Про їх вирішення платники податків будуть особисто  повідомлені.

Спілкування не обмежилося офіційною частиною зустрічі. Якщо хтось не хотів озвучити проблеми привселюдно, то міг з ними звернутися особисто по завершенню заходу.

Наступна така зустріч відбудеться у Прилуках.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 577 нових випадків COVID-19

Виявлено 577 нових випадків COVID-19 18:31

За даними управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 квітня в області зафіксовано 577 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини