СБУ викрила корупційну схему у сфері ветеринарної медицини
Служба безпеки України припинила корупційну схему у сфері ветеринарної медицини Чернігівської області.

Керівник Головного управління ветеринарної медицини Чернігівщини щомісяця незаконно отримував від кожного з начальників районних управлінь по 25 тисяч гривень, а також талони на пальне.
Співробітники СБ України спільно з прокуратурою затримали «на гарячому» хабарника та двох начальників райуправлінь, які принесли чергову суму щомісячної «дані».
Під час обшуку в кабінеті та помешканні посадовця вилучено понад 40 тисяч гривень у конвертах.
У рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, триває перевірка причетності посадовців до інших фактів корупційної діяльності.
Шановні громадяни! Нагадуємо, що в Управлінні СБУ діє "телефон довіри" — (0462) 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.
Останні новини Чернігівщини
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє