Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:13:51

За сприяння прокуратури пенсіонерці повернуто квартиру

08.07.2015   16:37Агенцiя

Захист у суді інтересів літньої жінки здійснювався саме прокуратурою області.

Так, у березні поточного року, за результатами розгляду звернення 87-річної мешканки м. Чернігова, яка є інвалідом ІІ групи та учасником Великої Вітчизняної війни, до місцевого суду пред’явлено позов про визнання недійсним договору дарування квартири, яка є єдиним житлом пенсіонерки.
Обставини справи неодноразово висвітлювалися в засобах масової інформації та на сайті прокуратури області.

Як зазначалося раніше, майже не ходячу пенсіонерку, яка тривалий час потребує стороннього догляду, давно «задобрювала» жінка-двірник. Намагаючись увійти в довіру, задобрювала стареньку. Врешті-решт, запропонувала жінці за свої добрі справи укласти договір довічного утримання з донькою, на що остання погодилася.

Підписуючи навесні 2013 року угоду, інвалід ІІ ступеня по зору навіть подумати не могла, що дочка двірника так легко та швидко «заволодіє» квартирою ще за її життя, оскільки насправді підписала договір безкоштовного дарування власного та єдиного помешкання.

За вказаними фактами прокуратурою м. Чернігова розпочато кримінальне провадження. За результатами розслідування встановлено, що квартиру було відчужено доньці двірника, яка є дружиною працівника одного з відділів прокуратури області.

З метою поновлення порушених прав інваліда прокуратурою області пред’явлено до суду позов, який рішенням апеляційного суду області від 18.06.2015 задоволено.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.