Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 07:47:47

Червона риба стала причиною отруєння п'ятьох ніжинців

08.07.2015   15:14

У місті зареєстровано ще один спалах гострої кишкової інфекції у побуті. Про це повідомив відділ надзвичайних ситуацій та ЦЗН виконавчого комітету, повідомляють Уездные новости.

У неділю близько першої години дня з ніжинської центральної лікарні надійшов сигнал про те, що до інфекційного відділення за допомогою звернулись п’ятеро осіб.

Стан пацієнтів середньої тяжкості.

Попередній діагноз – гострий гастроентероколіт. Ймовірна причина отруєння – вживання неякісних продуктів харчування.

При епідрозслідуванні з'ясовано, що хворі вживали солену червону рибу, привезену господарем з Мурманської області та ним же приготовану тридцятого червня.

Держсанепідслужба в Чернігівській області в межах своєї компетенції проводить протиепідемічні заходи в повному обсязі. Тривають лабораторні дослідження та протиепідемічні заходи, спрямовані на упередження поширення інфекції.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України в Чернігівській області.

Майже місяць тому також був спалах кишкової інфекції. Тоді люди потрапили до лікарні із-за майонезу.

Вживаючи будь-яку їжу завжди будьте пильними. Не їжте ті продукти, які у вас викликають підозру, ретельно мийте продукти, руки та посуд перед приготуванням страв та дотримуйтесь усіх вимог у приготуванні їжі.

Останні новини Чернігівщини

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова 07:33

3 8:00 год. 8 липня до 20:00 год. 15 липня 2020 року відбудеться перекриття руху транспорту по вул. Шевченка від вул. Олега Міхнюка до вул. Олександра Молодчого (рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2020 року № 264).

8 липня - День родини

8 липня - День родини 07:25

Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.