Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:09:30

В Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф тривають навчання з надання першої медичної допомоги

08.07.2015   10:32Агенцiя

Із самого початку створення закладу у ньому функціонують курси надання першої медичної допомоги, на яких відповідних навичок набула не одна сотня людей.

Окрім того, що таке бажання виявляють представники організованих колективів (працівники МВС, ДСНС, медики, учні та вчителі) окремі громадяни також охоче проходять 12 та 24-годинні курси.

Наприклад, співробітник однієї з державних установ Чернігова Сергій М. розповідає: “Мені такі курси стали в нагоді, адже я навчився не тільки зупиняти кровотечу та здійснювати штучне дихання, а і надавати допомогу при переломах та раптовій втраті свідомості. Знаю, що це мені обов’язково згодиться, бо я захоплююсь екстремальними видами спорту, зокрема, скелелазінням і доволі часто стикався із ситуацією, коли від того, наскільки швидко та якісно надається перша допомога, залежить людське життя”.

За словами завідувачки навчально-тренувального відділу Центру Світлани Ткаченко, відповідні курси набувають все більшої популярності. “Завдяки уваги з боку обласної влади та спонсорів, нам вдалося забезпечити наш відділ всім необхідним – тренажерами, плакатами, манекенами, довідковою літературою. Є окрема навчальна зала. Зі слухачами працюють кваліфіковані спеціалісти – двоє фельдшерів та лікар. Окрім занять на базі нашого центру, ми проводимо виїзні заняття з представниками організованих колективів. Ось днями збираємося провести заняття з міліцейськими підрозділами, які постійно беруть участь у роботі наших курсів.

При формуванні окремих груп (6-10 осіб) ми проводимо заняття з усіма бажаючими. Особливу увагу приділяємо лекціям та практичним заняттям з надання невідкладної допомоги, зокрема, під час бойових дій та у польових умовах. За час проведення занять ми переконалися, що робимо дуже важливу справу”, – зазначила Світлана Ткаченко.
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.