Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 16:55:26

В Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф тривають навчання з надання першої медичної допомоги

08.07.2015   10:32Агенцiя

Із самого початку створення закладу у ньому функціонують курси надання першої медичної допомоги, на яких відповідних навичок набула не одна сотня людей.

Окрім того, що таке бажання виявляють представники організованих колективів (працівники МВС, ДСНС, медики, учні та вчителі) окремі громадяни також охоче проходять 12 та 24-годинні курси.

Наприклад, співробітник однієї з державних установ Чернігова Сергій М. розповідає: “Мені такі курси стали в нагоді, адже я навчився не тільки зупиняти кровотечу та здійснювати штучне дихання, а і надавати допомогу при переломах та раптовій втраті свідомості. Знаю, що це мені обов’язково згодиться, бо я захоплююсь екстремальними видами спорту, зокрема, скелелазінням і доволі часто стикався із ситуацією, коли від того, наскільки швидко та якісно надається перша допомога, залежить людське життя”.

За словами завідувачки навчально-тренувального відділу Центру Світлани Ткаченко, відповідні курси набувають все більшої популярності. “Завдяки уваги з боку обласної влади та спонсорів, нам вдалося забезпечити наш відділ всім необхідним – тренажерами, плакатами, манекенами, довідковою літературою. Є окрема навчальна зала. Зі слухачами працюють кваліфіковані спеціалісти – двоє фельдшерів та лікар. Окрім занять на базі нашого центру, ми проводимо виїзні заняття з представниками організованих колективів. Ось днями збираємося провести заняття з міліцейськими підрозділами, які постійно беруть участь у роботі наших курсів.

При формуванні окремих груп (6-10 осіб) ми проводимо заняття з усіма бажаючими. Особливу увагу приділяємо лекціям та практичним заняттям з надання невідкладної допомоги, зокрема, під час бойових дій та у польових умовах. За час проведення занять ми переконалися, що робимо дуже важливу справу”, – зазначила Світлана Ткаченко.
 

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини