Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 06:51:38

Рятувальники проводять рейди в екосистемах

08.07.2015   07:32Агенцiя

В умовах сухої та спекотної погоди значно підвищився ризик виникнення пожеж у лісах, на полях і торфовищах.

Причиною загоряння можуть стати розведене багаття, кинутий непогашений сірник чи недопалок, адже висушена сонцем рослинність швидко спалахує навіть від маленької іскри.

Така ситуація вимагає від населення суворого дотримання вимог пожежної безпеки. Проте, нажаль, не всі люди прислуховуються до порад рятувальників і допускають необережність у поводженні з вогнем.

Як результат, на Чернігівщині вже зафіксовано 42 пожежі у лісах, 7 - на торфовищах та 506 загорянь сухої рослинності на відкритій місцевості. Сліди згарищ складають загальну площу близько 3 тис. га. Крім того, часто полум’я поширюється на житлові та господарські будівлі, автотранспорт та знищує їх.

У зв’язку з цим, щотижня у кожному районі області рятувальники спільно з лісокористувачами та міліцією проводять патрулювання та спільні рейдові перевірки в екосистемах. В ході цього не тільки контролюється виконання населенням заходів пожежної безпеки, а їх грубі порушники притягуються до адміністративної відповідальності. Також з громадянами проводяться профілактичні бесіди, вручаються відповідні пам’ятки, листівки з питань профілактики пожеж.

Рятувальники звертають увагу населення бути вкрай обережними та за будь-яких обставин суворо дотримуватися заходів пожежної безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.