Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 15:37:01

Колегія УМВС в Чернігівській області підбила підсумки роботи за півріччя

08.07.2015   07:31Агенцiя

До обговорення були запрошені члени колегії, начальники галузевих служб, керівники міськрайвідділів УМВС разом із заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін. Перш ніж розпочати розгляд робочих питань, він виконав почесну, але сумну місію. Начальник Управління вручив державну нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступеня - вдові працівника Корюківського райвідділу внутрішніх справ сержанта міліції Олега Науменка. Міліціонер загинув в середині лютого нинішнього року у зоні проведення АТО в ході бойових дій поблизу Дебальцевого. Високу нагороду йому було присвоєно посмертно, на знак вічної шани до подвигу правоохоронця.

В ході обговорення питань порядку денного учасники розширеного засідання колегії УМВС розглянули діяльність слідчих підрозділів міліції, служб кримінального блоку та блоку міліції громадської безпеки. Зокрема, було відзначено зростання порівняно з минулим роком кількості кримінальних проваджень, розслідування яких завершено і вони направлені до суду. Також позитивну оцінку заслужили підрозділи міліції, відповідальні за боротьбу з незаконним обігом наркотиком - за помітну активізацію роботи з виявлення та притягнення до відповідальності груп наркозбувальників, у тому числі - нещодавно викритого розгалуженого угруповання торгівців амфетаміном, у членів якого було вилучено цю психотропну речовину та матеріальні цінності загалом ледь не на мільйон гривень. Добре налагоджено останнім часом і протидію незаконному вирощуванню наркомістких рослин - снодійного маку та конопель.

Водночас колегія акцентувала увагу на проблемі зростання вуличної злочинності (пограбувань, крадіжок, зрідка й розбійних нападів), перш за все - у найбільших містах Чернігівщини. З цього приводу начальник УМВС зазначив, що така ситуація свідчить про недопрацювання та ослаблену координацію дій обох блоків міліції - і кримінального, і громадської безпеки. Він висунув вимогу ретельно проаналізувати ситуацію та переглянути принципи організації охорони громадського порядку як в Чернігові, так і в інших містах, прагнучи підвищити ефективність цієї роботи.

У підсумковому слові до учасників засідання керівник обласної міліції Едуард Альохін нагадав усім присутнім, що у державі повним ходом йде реформування органів внутрішніх справ, в ході якого критеріями оцінки кожного працівника є, передусім, його чесність і порядність, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи. Начальник УМВС побажав підлеглим успішно підтвердити свою відповідність цим критеріям.

На завершення розширеного засідання колегії було оприлюднено наказ начальника УМВС про заохочення грошовими преміями десятьох працівників різних підрозділів та служб міліції області за найбільш вагомі результати в оперативно-службовій діяльності у І півріччі поточного року. Таке нововведення, підкреслив полковник Альохін, віднині увійде в усталену практику: при підведенні підсумків роботи не обмежуватись відзначенням недоліків та прорахунків, а й обов'язково стимулювати кращих працівників.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації 10:40

26 січня в Чернігівській облдержадміністрації зібралось чергове засідання Ради оборони області під головуванням голови ОДА В’ячеслава Чауса та голови обласної ради Олени Дмитренко.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту 10:35

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту запровадила Генеральна асамблея ООН Резолюцією № 60/7 від 1 листопада 2005 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини