Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 12:04:28

До керівництва фіскальних органів на Чернігівщині найчастіше звертаються підприємці

07.07.2015   07:17Агенцiя

Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в органах Державної фіскальної служби області працюють приймальні громадян.

Протягом півріччя на особистий прийом до посадових осіб органів ДФС області звернулися 98 громадян. Під час прийомів розглянуто 73 заяви та 25 пропозицій.
Прийом громадян проводиться у зручний для них час, а у разі потреби – організовуються виїзні прийоми. Так, з початку року проведено 16 виїзних прийомів громадян у територіальних громадах.

Найчастіше до керівництва органів ДФС зверталися підприємці - 57 осіб. Активністю також відзначилися робітники, студенти, пенсіонери, безробітні, селяни та державні службовці.

За цей період до органів ДФС Чернігівської області також надійшло 78 письмових звернень від громадян. Зверталися здебільшого щодо нарахування та сплата податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, акцизного податку, військового збору, оподаткування доходів від здійснення підприємницької діяльності – фізичних осіб, контрольно-перевірочної роботи, повідомляли про ухилення від сплати податків. За результатами розгляду з 9 питань прийняті позитивні рішення, 61 – надані ґрунтовні роз’яснення, 2 - направлені за належністю, 2 – не підлягали розгляду, як анонімні, 4 звернення знаходяться на виконанні.

Для оперативного вирішення питань можна звертатися безпосередньо до фахівців і керівників районних та міських податкових інспекцій, у кожній з яких на інформаційних стендах розміщені графіки особистого прийому громадян.

Для отримання допомоги у вирішенні непростих проблем можна записатися на особистий прийом до керівництва Головного управління ДФС в області за телефоном: (0462) 652-397. Інформація щодо порядку та графіку особистого прийому громадян розміщена на субсайті ГУ ДФС в області.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніхто тут Росію не чекає: Атрошенко про ситуацію з можливим вторгненням

Ніхто тут Росію не чекає: Атрошенко про ситуацію з можливим вторгненням 11:20

Ніхто тут Росію не чекає з "караваєм та гармошками". Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко на ранковій нараді прокоментував ймовірне вторгнення російських військ на територію України.

Громади Чернігівщини отримають мільярди гривень з державного бюджету та нові можливості з їх розподілу

Громади Чернігівщини отримають мільярди гривень з державного бюджету та нові можливості з їх розподілу 10:41

— Вперше цьогоріч облдержадміністрація та обласна рада усвідомлено надали право розподілу частини державної субвенції – громадам. Тобто кому і скільки вирішуватиме не облдержадміністрація, а безпосередньо голови громад,— зазначив голова ОДА В’ячеслав Чаус під час засідання Ради територіальних громад.

Національне агентство з акредитації України підтвердило компетентність Чернігівської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби

Національне агентство з акредитації України підтвердило компетентність Чернігівської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби 10:36

Компетентність Чернігівської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів засвідчило Національне агентство з акредитації України

Цьогоріч роботодавцями області вже подано на оплату 8 002 електронних листки непрацездатності

Цьогоріч роботодавцями області вже подано на оплату 8 002 електронних листки непрацездатності 10:34

Станом на 24 січня відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийнято на фінансування 8 002 електронних листки непрацездатності на загальну суму 17,5 млн гривень.

На трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка відновлені роботи з реконструкції мосту через річку Удай

На трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка відновлені роботи з реконструкції мосту через річку Удай 10:29

Поблизу села Переволочна на трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка відновлені роботи з реконструкції мосту через річку Удай. Продовжується демонтаж старої конструкції. Паралельно проводиться забивання паль для нових опор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини