Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 13:33:05

Чернігівщина серед областей України є другою по величині території і відноситься до Поліського краю

07.07.2015   07:15Агенцiя

Тож характерним явищем для регіону є розташування великої кількості лісів. Головною причиною пожеж у екосистемах залишається необережне поводження громадян з вогнем.

Тому, з метою профілактики пожеж у лісових масивах, постійного моніторингу за станом пожежної безпеки та на виконання протоколу засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.06.2015 № 4 по всій території Чернігівської області проводяться тактико-спеціальні навчання по ліквідації лісових пожеж.

Участь у навчаннях беруть пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області, представники лісового господарства та правоохоронці.

Під час тренувань практично відпрацьовуються плани дій стосовно протипожежного захисту лісів аби виявити їх недоліки та внести необхідні корективи. Перевіряється стан готовності техніки, ранцевих вогнегасників, мотопомп та цистерн до пожежогасіння.

Також були відпрацьовані елементи взаємодії та обміну інформацією між лісовою охороною та пожежно-рятувальною службою у випадку виникнення надзвичайної ситуації, визначалися оптимальні варіанти зосередження і введення сил і засобів з огляду на ситуацію, яка може виникнути при пожежі у лісових масивах.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:38

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

Виплати, які з 1 липня 2025 року здійснюватиме Пенсійний фонд України 10:41

Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення.

На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10

Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28

В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).