Міліціонери затримали молодиків, які викрали авто у директора сільгосппідприємства
Хлопці напідпитку викрали автівку, щоб покататись, розбили її об дерево, після чого намагалися втекти від міліціонерів у ліс.
До Семенівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від директора сільгосппідприємства, розташованого в селі Жовтневе, про те, що він виявив зникнення свого автомобіля Geely від адмінбудівлі господарства.
На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група міліції та екіпаж ДАІ. Рухаючись на місце виклику, правоохоронці побачили, що на узбіччі дороги стоїть розбита об дерево автівка, схожа за прикметами. Біля неї перебували двоє молодиків.
Побачивши міліцію, хлопці почали тікати до лісу, але були затримані. Ними виявились двоє місцевих мешканців 20 та 27 років. Молодики пручатися не стали та в усьому зізнались. Вони розповіли, що близько шістнадцятої години повертались з озера, де розпивали спиртні напої. Проходячи повз автівку, побачили, що вона не замкнута, а ключі знаходяться в замку запалення. Довго не роздумуючи, хлопці завели її і поїхали кататись.
Наразі міліцією за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 289 Кримінального Кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), яке карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression