Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 15:04:47

У рамках досудового розслідування за кримінальними провадженнями бюджету відшкодовано 898 тисяч гривень, арештовано майно на 7 мільйонів гривень

06.07.2015   16:52Агенцiя

За матеріалами, зібраними співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Чернігівській області, протягом першого півріччя до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 31 кримінальне правопорушення.

З них 13 - за статтею 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), 7 - за статтею 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
       
За результатами проведеного досудового розслідування слідчі  направили до суду обвинувальні акти щодо 10 правопорушень.
       
Як повідомив заступник начальника оперативного управління Віталій Гарбар, у рамках досудового розслідування за кримінальними провадженнями забезпечено відшкодування 898 тис.грн. збитків, накладені арешти на майно на загальну суму понад 7 млн.грн.

Протягом січня-червня із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на 21,3 млн.грн.

Припинена діяльність 2 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей, в одному з них виготовляли лікеро-горілчані напої.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини