Держфінінспекція за перше півріччя 2015 року забезпечила відшкодування втрат на 8,9 млн. грн.
Протягом січня-червня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 8,9 млн грн.
До бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 2,4 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 6,5 млн грн.
За результатами контрольних заходів, якими виявлені порушення чинного законодавства, керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 77 інформацій, за розглядом яких прийнято 41 управлінське рішення.
За допущені порушення притягнуто до адміністративної відповідальності 78 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 28 осіб, 5 посадових осіб звільнено із займаних посад.
У 41 випадку до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.