Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:53:59

Прокуратура судитиметься з міліцією за 59 світлофорів

03.07.2015   15:46Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області вимагатиме в суді повернення до комунальної власності м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури

Прокуратурою Чернігівської області заявлений до суду позов про зобов’язання Міністерства внутрішніх справ України передати до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова 59 світлофорних об’єктів, що перебувають на балансі Державного підприємства «Чернігів-Інформ-Ресурси».
 
Позовні вимоги ґрунтуються на матеріалах перевірки Державної фінансової інспекції в області про виявлені порушення законодавства про державну та комунальну власність при експлуатації підприємством технічних засобів регулювання дорожнього руху в м. Чернігові та витрачанні місцевим бюджетом коштів на їх утримання.
 
Адже положеннями Закону України «Про автомобільні дороги» чітко визначено, що всі вулиці і дороги міст, у т.ч. засоби регулювання дорожнього руху, які є невід’ємною частиною вулично-дорожньої мережі, знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю, а тому управління їх функціонуванням та розвитком здійснюється відповідними органами місцевого самоврядування.

Водночас проведеною ревізією встановлено, що із загального фонду міського бюджету на утримання об’єктів соціальної інфраструктури, що перебувають у державній власності, щороку витрачаються бюджетні кошти у розмірі близько півмільйона гривень.

Відтак, єдиним способом законного управління цими об’єктами є їх передача в комунальну власність міської територіальної громади відповідно до положень Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності».

Дії, необхідні для такої передачі, органом місцевого самоврядування наразі виконано. Проте позитивного рішення не отримано.
Без передачі об’єктів на баланс міської ради їх фінансування за рахунок місцевого бюджету неможливе.

 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини