Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:52:39

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

03.07.2015   07:46Агенцiя

2 липня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

В роботі комісії взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Згідно з порядком денним, депутати погодили умови передачі в оренду майнових об'єктів стадіону «Юність», які розташовані за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 110, розглянули питання про встановлення зменшеного розміру орендної плати низці бюджетних установ та інші питання.

Журналісту видання ПіК заборонили бути присутнім на засіданні постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

Засідання комісії проходило у адмінбудинку обласної ради. Перед початком зустрічі працівники апарату не впустили до зали засідань журналіста ПіК, аргументуючи це необхідністю попереднього подання заявки від ЗМІ для присутності на засіданні комісії.

Всі депутати, які є членами комісії, висловили своє бажання, аби представник ЗМІ не був присутній і запропонували почекати у приймальні завершення комісії та, лише після задати питання.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, усі дії,  пов'язані з акредитацією,  ґрунтуються на принципах відкритості,  рівності,  справедливості з метою забезпечення права громадськості  на  одержання  інформації  через   засоби   масової інформації.  Відсутність  акредитації  не  може бути підставою для відмови в допуску журналіста, працівника засобу масової інформації на відкриті заходи, що проводить суб'єкт владних повноважень.
Акредитація журналіста,  будь-якого працівника засобу масової інформації здійснюється безоплатно  на  підставі  його  заяви  або подання засобу масової інформації.
Таким чином, чиновники обласної ради цинічно порушили українське законодавство.

 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини