Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 20:56:47

Селищний голова одного з районних центрів Чернігівщини сьогодні викритий при одержанні хабара

02.07.2015   17:50

Чиновника затримали в службовому кабінеті, коли він отримав від підприємця майже 3000 гривень за дозвіл на встановлення атракціонів на території селищної ради.

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Чернігівській області разом із колегами з територіального райвідділу УМВС затримали голову селищної ради, який вимагав і отримав близько 3000 гривень від підприємця за видачу розпорядження щодо надання дозволу на розміщення атракціонів.

Також в ході санкціонованого обшуку в кабінеті голови селищної ради оперативники вилучили значну суму грошей та талони на пальне.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру судових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Триває досудове розслідування.

СЗГ УМВС України
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.