Правоохоронцями Чернігівщини відкрите кримінальне провадження за статтею "хуліганство" відносно міліціонера
Увечері 30 червня біля одного з торговельно-розважальних комплексів Чернігова сталася бійка між нетверезим громадянином та агітаторами за кандидатів в народні депутати України.
Біля зупинки громадського транспорту до чоловіка звернулися двоє агітаторів та в нав’язливій формі запропонували йому програму кандидата в народні депутати України. На це громадянин відреагував агресивно та почав висловлюватись на адресу агітаторів нецензурною лайкою.
В ситуацію втрутилися ще двоє агітаторів від іншого кандидата й зробили перехожому зауваження. У відповідь той у демонстративній формі намагався запальничкою підпалити агітаційну газету, виникла словесна перепалка, яка переросла в бійку.
В подальшому цей громадянин був затриманий та переданий слідчо-оперативній групі Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ. Під час встановлення обставин конфлікту з’ясовано, що правопорушник є працівником міліції, який перебував поза службою у цивільному одязі. Напередодні він вживав зі своїми знайомими спиртні напої.
У всіх учасників конфлікту є незначні тілесні ушкодженні – садна та припухлості.
За даним фактом слідчим відділом прокуратури Чернігівської області відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство) - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.
Наказом начальника УМВС в Чернігівській області призначене службове розслідування, проведення якого доручено відділу внутрішньої безпеки та інспекції з особового складу УМВС.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression