Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 17:04:20

Законодавчі зміни, робота фіскальної служби і активність громадськості мають сприяти, щоб сплата податків стала предметом гордості

01.07.2015   08:18Агенцiя

Під час зустрічі з представниками громадських організацій начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Людмила Слаутіна обговорила актуальні питання наповнення бюджетів, роботи фіскальної служби та законодавчих змін.

- Всі ініціативи громадськості та спільні напрацювання ми будемо використовувати, щоб кошти до бюджетів надходили своєчасно і прозоро, а  бізнес почувався комфортніше, - зазначила Людмила Слаутіна.

Зокрема, вона схвально сприйняла пропозицію найближчим часом зустрітися з керівниками місцевих бюджетоформуючих підприємств, щоб спільно окреслити проблеми та визначити напрямки співпраці.

Громадськість висловлювала свою думку щодо необхідності законодавчих змін з єдиного соціального внеску, щоб полегшити життя підприємцям і, водночас, не погіршити фінансування соціальних програм, а в умовах реорганізації Фонду соціального страхування – оздоровлення дітей. А ще  - адміністрування ЄСВ має бути максимально спрощено.

Різні точки зору у представників громадськості щодо мораторію на проведення перевірок – здебільшого вони вважають що перевірки проводити необхідно, недобросовісним платникам мораторій допоможе уникнути відповідальності.

Актуальною була тема легалізації підприємницької діяльності – як на ринках міста, так і серед самозайнятого населення. Представник Чернігівської обласної організації підприємців-роботодавців «Чернігівщина» наголосив, що є певні послуги, які надають медики, масажисти, будівельники, представники інших професій, що не оформляються офіційно, а отже не сплачуються і податки.

Громадськість також вважає, що прозорість бюджетних витрат підвищить довіру бізнесу до держави і бажання прозоро сплачувати податки. На жаль, нині досить поширена практика, коли неплатники почуваються комфортно. І законодавчі зміни, і робота фіскальної служби, і позиція громадськості мають сприяти, щоб в нашій країні сплата податків стала предметом гордості.

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини