Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 23:14:33

Міліція затримала чоловіка, який забив жінку колодою

01.07.2015   07:43

Співробітники карного розшуку Чернігівського міського відділу внутрішніх справ встановили та затримали зловмисника, який спричинив смертельні тілесні ушкодження жінці.

Як повідомив т.в.о. начальника міськвідділу УМВС в Чернігівській області підполковник міліції Олександр Крук, під вечір 27 червня до міської міліції надійшло повідомлення, що в районі «Пролетарського гаю» міста Чернігова, біля колишнього піонерського табору виявлено труп невідомої жінки.

За вказаною адресою одразу ж виїхала слідчо-оперативна група, керівництво міськвідділу, співробітники карного розшуку та дільничні інспектори міліції.

На місці пригоди вже була «швидка медична допомога». Медпрацівник повідомив, що навіть при поверховому огляді вбачаються тілесні ушкодження - відчуваються зламані ребра. Пізніше, після розтину тіла, було встановлено і остаточну причину смерті - масивна внутрішня крововтрата, пошкодження внутрішніх органів.

Коли невдовзі вдалося встановити особу загиблої, одразу ж виникли питання до її співмешканця, який, до речі, і викликав «швидку». Обоє співмешканців і чоловік, і жінка були раніше судимі за крадіжки. Вели антисоціальний спосіб життя, часто зловживали спиртним. Згодом підозрюваний дав правдиві свідчення правоохоронцям, та пояснив, що вони зі співмешканкою йшли за черговою дозою алкоголю, але дорогою посварилися. Жінка викрикнула на його адресу кілька образливих реплік, а той у відповідь, схопивши дерев'яну колоду, заходився лупцювати нею бідолашну. Коли збагнув що накоїв, попросив у перехожого телефон викликати «швидку», але було вже пізно.

За словами керівника міськвідділу підполковника міліції Олександра Крука, за даним фактом відкрите кримінальне провадження згідно ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до десяти років. Підозрюваний в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затриманий до ізолятора тимчасового тримання Чернігівського райвідділу УМВС. Знаряддя злочину вилучено. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.