Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 19:49:36

В Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулося феєричне шоу "Містер Інститут 2012"

23.02.2012   14:47Агенцiя

Напередодні "Дня захисника Вітчизни" в Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулося феєричне шоу "Містер Інститут 2012".

За перемогу у конкурсі краси боролися представники сильної статі. Десять самих чарівних, розумних, веселих і цілеспрямованих юнаків змагались за титул "Містер Інститут 2012". У боротьбі за звання конкурсантам довелось пройти через низку захоплюючих конкурсів. Учасники шоу продемонстрували глядачам не лише свої зовнішні дані, а й такі риси як артистизм, почуття гумору і винахідливість.
 
Найкращим виявився студент фінансово-економічного факультету Потоцький Костянтин, який і став Містер Інститут 2012, також юнак отримав титул Містер Глядацьких симпатій та Містер Екстравагантніст. Звання першого Віцемістера Інституту отримав - Бартош Андрій, а також йому було присвоєне звання Містер Стиль.
  
Окрім конкурсної програми гостям були представлені найкращі танцювальні композиції, а також студентами вузу були продемонстровані пісенні номери.
 

Центр профорієнтації та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини