Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 16:21:23

Конкурс міні-грантів для висвітлення боротьби з дискримінацією

29.06.2015   15:02Агенцiя

Центр інформації про права людини оголошує конкурс міні-грантів для журналістів та журналісток, які висвітлюють тематику боротьби з дискримінацією.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти та журналістки усіх видів ЗМІ з усіх регіонів України, а також фрілансери та фрілансерки.

Головним фактором участі в конкурсі є наявність перспективної теми для підготовки ґрунтовного журналістського матеріалу, що стосується вивчення проблематики дискримінації та/або розслідування й аналізу конкретних справ чи фактів, а також потенційна готовність надати громадськості якісний, цікавий, суспільно важливий журналістський матеріал для просування універсальних принципів рівності та недискримінації. Це можуть бути матеріали будь-якого жанру: журналістські розслідування, репортажі, аналітичні матеріали, інтерв’ю, фото-, відео-, аудіопроекти тощо.

Для участі у конкурсі міні-грантів необхідно надіслати заявку на електронну адресу tp@humanrights.org.ua до 30 липня 2015 року.

Заявка повинна містити:
1) прізвище, ім’я, по-батькові заявника / заявниці;
2) поштову адресу;
3) контактні дані (телефон, електронна пошта);
4) назву ЗМІ, у якій працює заявниця / заявник (якщо є);
5) досвід щодо підготовки журналістських матеріалів чи проходження навчання по темі рівності та недискримінації (посилання на попередні матеріали, назви курсів, тренінгів чи інших програм тощо);
6) опис концепції запланованого матеріалу (тема, основні питання, відповіді, на які журналіст(ка) планує знайти в процесі роботи над матеріалом, перелік основних джерел інформації по темі тощо);
7) обґрунтування актуальності і важливості запропонованої теми;
8) опис витрат, необхідних для підготовки матеріалу.

Фінансова підтримка може бути використана для повного або часткового покриття витрат, що стосуються телефонних переговорів, копіювання, витратних матеріалів, поїздок, проживання, харчування, проведення досліджень і роботи з даними, оплати роботи експертів і консультантів, юридичного аналізу та інших витрат, які необхідні для проведення ґрунтовного дослідження теми і підготовки матеріалу. Не передбачаються витрати грантових коштів на придбання обладнання, плату за розміщення публікацій у ЗМІ.

За результатами конкурсу буде надано щонайменше 10 міні-грантів (кожен у розмірі до від 3 до 5 тис. грн.). Перемож(ни)ці конкурсу будуть визначені до 15 серпня 2015 року.

Підтримані в рамках конкурсу матеріали мають бути підготовлені та оприлюднені до 1 грудня 2015 року. Умовою надання міні-грантів є зобов’язання щодо документального підтвердження витрат для підготовки матеріалу (касові чи товарні чеки, інші бухгалтерські документи тощо).

Фінансування здійснюється у два етапи. Перший етап включає видачу авансу (70%) на покриття прямих витрат для підготовки матеріалу. Другий транш (остаточний розрахунок) здійснюється після надання одержувачем міні-гранту вичерпного звіту по першому траншу (авансу).

До конкурсної комісії по оцінюванню заявок входитимуть представники та представниці Центру інформації про права людини, Проекту "Без кордонів" Центру "Соціальна дія", Коаліції з протидії дискримінації в Україні, а також (за згодою) – Міжнародного фонду "Відродження" і Представництва Європейської комісії в Україні.

Організатори залишають за собою право републікувати всі підтримувані матеріали з дотриманням авторських прав, а також поширювати і популяризувати їх.

Організатори зобов’язуються не розголошувати конфіденційну інформацію з отриманих заявок. Конфіденційна інформація заявника включає в себе інформацію, що міститься у заявці, вартісну, цінову та іншу інформацію, надану учасниками конкурсу міні-грантів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини