Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:33:59

Кожен зацікавлений отримував ґрунтовні відповіді на всі запитання про проходження військової служби

23.02.2012   14:06

З нагоди дня захисника вітчизни військовослужбовці 156-го територіального центру комплектування Збройних сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом, що в Чернігові, провели чергову агітаційну акцію.

З нагоди свята інструктори 156-го територіального центру комплектування військовослужбовцями контрактної служби організували і провели чергову агітаційну акцію.

У центрі міста, поблизу торговельного комплексу "Мегацентр" було встановлено намет з рекламними щитами. Кожен зацікавлений отримував ґрунтовні відповіді на всі запитання про проходження військової служби, її переваги, кар'єрне зростання тощо.

З мешканцями Чернігова спілкувалися інструктори 156-го ТЦК старшини Євген Глущенко, Олександр Пушкарь та головний старшина Олександр Науменко.

Торік, як зазначив заступник начальника 156-го ТЦК майор Вадим Потапов, з легкої руки інструкторів, військову службу в Збройних Силах України розпочали близько 300 чернігівців. Приваблює юнаків і дівчат стабільність, отримання житла від відомства та можливість отримання вищої освіти.

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.