Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:36:33

У Семенівському районі вихователі дитячих садочків нарешті отримали зарплату

29.06.2015   11:31Агенцiя

За втручання прокуратури району у Семенівці погашена заборгованість по заробітній платі перед працівниками дитячих дошкільних закладів

23 червня ця заборгованість повністю погашена.
 
На сесії районної ради та спільних нарадах прокурором району акцентувалась увага на законному шляху невідкладного вирішення цього проблемного питання, який полягав у прийнятті програми додаткового фінансування дитячих садків та закладів культури за рахунок наявних коштів міського бюджету. Натомість, у липні вже районний бюджет буде спроможний надати додаткові кошти на вирівнювання фінансування дитячих садочків.
 
Також, зважаючи на наявність достатніх підстав, прокуратурою району внесено до суду 22 заяви про видачу судових наказів щодо стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати на загальну суму 63 тис. грн.
 
Окрім того, розпочато кримінальне провадження щодо дій посадових осіб Семенівської міської ради за фактами невиплати заробітної плати та службового підроблення (ст. ст. 175 ч. 1, 366 ч. 1 Кримінального кодексу України).
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
 

За інф. прокуратури Семенівського району

Останні новини Чернігівщини

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії 07:36

19 серпня 1982 на своїй надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей - жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.