Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 02:57:47

Обговорено на нараді у прокуратурі області

29.06.2015   11:17Агенцiя

В прокуратурі Чернігівської області відбулась розширена оперативна нарада з питань ефективності застосування повноважень при здійсненні представництва інтересів громадян та держави в суді, насамперед, з питань додержання земельного та природоохоронного законодавства і дотримання розумних строків при досудовому розслідуванні кримінальних правопорушень у сферах оплати праці, бюджетних, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.

Провів нараду прокурор області Віктор Носенко.

Після обговорення результатів роботи і проблемних питань на даних напрямах він поставив перед підлеглими вимогу активізувати досудове розслідування кримінальних правопорушень у цих сферах.

Також він наголосив на необхідності, в умовах законодавчих змін та реформування органів прокуратури, вжиття прокурорами районної ланки вичерпних заходів при реалізації представницьких повноважень. Прокуратура області має посилити контроль за цією роботою.

Нарада затвердила заходи, спрямовані на виконання цих завдань.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ