Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 09:12:40

Військовою прокуратурою завершено досудове розслідування за фактом отримання неправомірної вигоди прикордонником

27.06.2015   08:44Агенцiя

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України до суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням військовослужбовця Державної прикордонної служби України у вчиненні злочину, передбаченого ст. 369-2 ч. 2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що правоохоронець у березні-травні поточного року зловживаючи впливом, діючи з корисливих мотивів, отримав неправомірну вигоду в розмірі 25 тис грн за здійснення реального впливу на прийняття службовими особами Чернігівського прикордонного загону позитивного рішення з відбору військовозобов’язаного, як кандидата для проходження служби в Чернігівському прикордонному загоні, оформленні на нього необхідних документів з призову на військову службу та призначення на конкретну посаду.

Досудове розслідування у вказаному провадженні завершено у місячний строк.


Довідково: санкція ст. 369-2 ч. 2 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років, із спеціальною конфіскацією.

Обставини справи:
Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в Чернігівській області під час отримання неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням, викрито військовослужбовця Чернігівського прикордонного загону.
Встановлено, що у березні 2015 року капітан Щ. зажадав від громадянина Ч. 1000 доларів США за сприяння в оформленні необхідних документів та вирішення питання про його призначення на конкретну посаду до Чернігівського прикордонного загону.
Після призову військовозобов’язаного Ч. на військову службу до Державної прикордонної служби України капітан почав вимагати гроші та у квітні отримав перший «транш» у розмірі 12 тисяч гривень.

Другу частину - 13 тисяч гривень він одержав у травні, після чого його було затримано. Крім того, у ході обшуку в його помешканні були вилучені грошові купюри, які були ідентифіковані як «хабар» з першого епізоду (квітень 2015).

Останні новини Чернігівщини

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини