Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 07:53:39

Рятувальники проводять профілактичні рейди

26.06.2015   11:18Агенцiя

На Чернігівщині майже щодоби до підрозділів ДСНС України надходять нові повідомлення про трагічні випадки на водоймах.

Головними причинами трагедій є купання в необладнаних місцях, порушення правил безпечної поведінки на воді чи  під час риболовлі.

Часто винуватцями надзвичайних подій є люди в нетверезому стані та діти, які залишившись без нагляду дорослих вигадують небезпечні розваги.

Лише з початку місяця на водоймах Чернігівщини зафіксовано 10 випадків загибелі людей на воді. З огляду на це, працівники Служби "101" вживають усі можливі заходи, аби не допустити трагічної статистики загибелі людей на водоймах.

Тому, 25 червня співробітники Корюківського районного сектору Управління ДСНС України спільно з представниками засобів масової інформації провели рейдову перевірку найбільш популярних серед людей місць масового відпочинку біля води у м. Корюківка. Слід зазначити, що в Корюківському районі визначено органами влади 1 таке місце, проте кількість стихійних пляжів у кілька разів більша.

З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, рятувальники провели з відпочивальниками профілактичні бесіди, вручили пам'ятки та листівки попереджувального характеру.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини