Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:54:50

Після запиту громадських експертів, міська влада Городні в терміновому порядку оприлюднила документи про свою роботу

26.06.2015   10:28

До останнього часу на офіційному сайті Городнянської міської ради були відсутні документи які унормовують діяльність місцевої ради.

Мова йде по Регламенти роботи міської ради, виконавчого комітету, постійних депутатських комісій. Вони з’явилися на сайті ради тільки після того як громадські активісти в рамках проекту Центру політичних студій та аналітики спрямованого на підвищення рівня прозорості місцевих рад направили інформаційні запити до Городнянської міської ради про надання зазначених документів.

У відповіді на інформаційний запит городянські чиновники, порушуючи норми закону   «Про доступ до публічної інформації» не надали самих документів, а спрямували на свій сайт.

Цікаво, що відповідь на інформаційний запит активісти отримали 10 червня, а документи на сайті ради з’явилися 9 червня. Тобто городянські чиновники після того як отримали інформаційний запит, виклали на сайт документи, а потім заявили, мовляв, шукайте на сайті.

Нагадаємо, що в травні 2015 року Чернігівській області старував новий  проект Центром політичних студій та аналітики спрямований на підвищення рівня прозорості місцевих рад.

Прозорість діяльності місцевих органів самоврядування складається з кількох компонентів – це відповідність передусім Статутів, регламентів міських рад, положень про діяльність виконавчих комітетів та постійних комісій основним вимогам українського антикорупційного законодавства, зокрема, закону «Про доступ до публічної інформації»  

В рамках нового спільного проекту кількох громадських організацій будуть аналізуватися відповідні нормативно-правові акти міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Мени, Носівки та Городні, а також Чернігівської обласної ради.

В ході виконання проекту передбачено серію послідовних заходів, зокрема,оцінки відповідності.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».