Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 19:27:39

Після запиту громадських експертів, міська влада Городні в терміновому порядку оприлюднила документи про свою роботу

26.06.2015   10:28

До останнього часу на офіційному сайті Городнянської міської ради були відсутні документи які унормовують діяльність місцевої ради.

Мова йде по Регламенти роботи міської ради, виконавчого комітету, постійних депутатських комісій. Вони з’явилися на сайті ради тільки після того як громадські активісти в рамках проекту Центру політичних студій та аналітики спрямованого на підвищення рівня прозорості місцевих рад направили інформаційні запити до Городнянської міської ради про надання зазначених документів.

У відповіді на інформаційний запит городянські чиновники, порушуючи норми закону   «Про доступ до публічної інформації» не надали самих документів, а спрямували на свій сайт.

Цікаво, що відповідь на інформаційний запит активісти отримали 10 червня, а документи на сайті ради з’явилися 9 червня. Тобто городянські чиновники після того як отримали інформаційний запит, виклали на сайт документи, а потім заявили, мовляв, шукайте на сайті.

Нагадаємо, що в травні 2015 року Чернігівській області старував новий  проект Центром політичних студій та аналітики спрямований на підвищення рівня прозорості місцевих рад.

Прозорість діяльності місцевих органів самоврядування складається з кількох компонентів – це відповідність передусім Статутів, регламентів міських рад, положень про діяльність виконавчих комітетів та постійних комісій основним вимогам українського антикорупційного законодавства, зокрема, закону «Про доступ до публічної інформації»  

В рамках нового спільного проекту кількох громадських організацій будуть аналізуватися відповідні нормативно-правові акти міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Мени, Носівки та Городні, а також Чернігівської обласної ради.

В ході виконання проекту передбачено серію послідовних заходів, зокрема,оцінки відповідності.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.