Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 06:16:07

Після запиту громадських експертів, міська влада Городні в терміновому порядку оприлюднила документи про свою роботу

26.06.2015   10:28

До останнього часу на офіційному сайті Городнянської міської ради були відсутні документи які унормовують діяльність місцевої ради.

Мова йде по Регламенти роботи міської ради, виконавчого комітету, постійних депутатських комісій. Вони з’явилися на сайті ради тільки після того як громадські активісти в рамках проекту Центру політичних студій та аналітики спрямованого на підвищення рівня прозорості місцевих рад направили інформаційні запити до Городнянської міської ради про надання зазначених документів.

У відповіді на інформаційний запит городянські чиновники, порушуючи норми закону   «Про доступ до публічної інформації» не надали самих документів, а спрямували на свій сайт.

Цікаво, що відповідь на інформаційний запит активісти отримали 10 червня, а документи на сайті ради з’явилися 9 червня. Тобто городянські чиновники після того як отримали інформаційний запит, виклали на сайт документи, а потім заявили, мовляв, шукайте на сайті.

Нагадаємо, що в травні 2015 року Чернігівській області старував новий  проект Центром політичних студій та аналітики спрямований на підвищення рівня прозорості місцевих рад.

Прозорість діяльності місцевих органів самоврядування складається з кількох компонентів – це відповідність передусім Статутів, регламентів міських рад, положень про діяльність виконавчих комітетів та постійних комісій основним вимогам українського антикорупційного законодавства, зокрема, закону «Про доступ до публічної інформації»  

В рамках нового спільного проекту кількох громадських організацій будуть аналізуватися відповідні нормативно-правові акти міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Мени, Носівки та Городні, а також Чернігівської обласної ради.

В ході виконання проекту передбачено серію послідовних заходів, зокрема,оцінки відповідності.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов 19:34

За 21 листопада на території Чернігівської області поліцейськими мобільних групп з дотримання карантинних умов було складено 18 протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 3 протоколи у Чернігові.

Черговий номер щорічника

Черговий номер щорічника "Розумовські зустрічі" вийшов у Чернігові 17:27

Вже всьоме в Чернігові виходить збірник наукових праць «Розумовські зустрічі». Це періодичне видання, що спирається на розробки учасників щорічної однойменної науково-практичної конференції.

Виявлено 563 нових випадків COVID-19

Виявлено 563 нових випадків COVID-19 17:18

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 листопада в області зафіксовано 563 нових випадків COVID-19.

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві 12:35

О пів на п'яту годину вечора до чергової частини поліції надійшла інформація, що в одному з ніжинських будинків виявлено труп господаря.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:21

Упродовж минулого тижня з 16 по 23 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.