Смертність на Чернігівщині у 2011 році. ДОВІДКА
З 2008 року в області відмічається зменшення показників смертності. У минулому році на Чернігівщині зареєстровано смерть 20179 осіб, що на 6,8% менше, ніж у 2010 році.
У розрахунку на 1000 населення рівень смертності зменшився з 19,6 до 18,5. Найвищим він був у Козелецькому районі (26,1‰), а найменшим – у м.Чернігові (11,1‰).
Рівень смертності мешканців сільської місцевості у двічі вищий за показник в міських поселеннях.
Найбільш розповсюдженими причинами смерті були хвороби системи кровообігу (74,2% усіх померлих), новоутворення (10,4%), зовнішні причини смерті (6,3%), хвороби органів дихання (2,5%) та органів травлення (2,2%).
Середній вік померлих чоловіків становив 66 років, жінок – 77.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.