Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 03:54:49

Завдяки прокурорському реагуванню знову попереджено незаконне надання земель лісу поблизу річки Сейм

23.06.2015   11:10

За позовом прокуратури області судом скасовано розпорядження Борзнянської районної державної адміністрації та визнано недійсним договір оренди земельної ділянки загальною площею майже 30 га земель у межах прибережної захисної смуги р. Сейм, четверта частина якої, до того ж, відноситься до земель лісового фонду.

Саме ділянки, що мають рекреаційний потенціал та знаходяться в межах лісів поблизу водойм, викликають неабиякий інтерес серед приватних структур, які намагаються в обхід закону, у т.ч. і за посередництва фермерських господарств, отримати їх у власність чи користування.

У даному випадку ділянку надано в оренду одному з фермерських господарств області терміном на 25 років. При цьому, аби приховати факт дійсного місцезнаходження земель, які передавалися в оренду, в порушення вимог Земельного кодексу України та низки інших законодавчих актів, документація із землеустрою взагалі не розроблялася.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29

З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини