В Чернігові "замінували" ЗАГС та намет-приймальню кандидата в депутати
Чернігівська міліція розшукує телефонного хулігана, який увечері 21 червня повідомив про хибне замінування.
До чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС зателефонував невідомий і повідомив про замінування Відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції в м. Чернігові та намет-приймальню одного з кандидатів у народні депутати України, розгорнутий поряд.
На місце пригоди негайно виїхали керівники обласного управління МВС та Чернігівського міського відділу УМВС. Також на місці події працювали слідчо-оперативні групи УМВС та Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ, вибухотехнічна служба науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області, кінолог зі службовою собакою, рятувальники та медики.
Працівники міліції забезпечили охорону громадського порядку, не допускали перехожих на небезпечну територію та обстежили всі приміщення. Вибухонебезпечних предметів виявлено не було.
За даними фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) - карається обмеженням волі на строк від 2 до 6 років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.