Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 19:43:44

Про епідемічну ситуацію з кору

22.02.2012   14:50Агенцiя

Станом на 22.02.2012 року в Чернігівський області зареєстровано 36 випадків підозри на кір (в Бобровицькому, Борзнянському, Ніжинському, Чернігівському, Сосницькому районах (по 1 випадку) та 31 - в місті Чернігові), в т.ч. за останню добу зареєстровано 1 випадок підозри на кір по м.Чернігову (юридичний коледж, підпорядкований пенітенціарній службі).

Всього по Чернігівському юридичному коледжу було зареєстровано 30 хворих з підозрою на кір, з них у 4 хворих діагноз підозри знято. Встановлено заключний діагноз кір у 7 курсантів (2 лабораторно підтверджено, 5 - клінічно) та 19 хворих курсантів з підозрою на кір. Всі дорослі, щеплені згідно віку (за винятком і особи), в основному перебіг захворювання середньої тяжкості.

Джерелом інфекції в коледжі став хворий (дата захворювання 17.01.2012 року) з цього ж закладу (2 курс), який напередодні був у родичів у Львівській області, де в сім'ї діти хворіли на кір.

Протиепідемічні заходи тривають. Епідситуація знаходиться на контролі санепідслужби.

http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=464

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини