Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 02:08:46

У Чернігові прокуратура не дозволила залишити без житла 87-річну бабусю

20.06.2015   13:17Агенцiя

Рішенням апеляційного суду Чернігівської області задоволено позов прокуратури, поданий в інтересах 87-річної жінки, яка є інвалідом ІІ групи та учасником Великої Вітчизняної війни, і визнано недійсним договір дарування квартири.

Судом взято до уваги беззаперечні доводи прокурора про те, що старенька пенсіонерка, розраховуючи на догляд за нею за життя, помилилися у правовій природі правочину, який укладала. Бабуся подарувала своє єдине житло чужій людині – двірнику, яка тривалий час, намагаючись увійти в довіру, задобрювала стареньку.
 
Бажаючи заволодіти квартирою, двірник запропонувала жінці за свої добрі справи укласти договір довічного утримання, на що остання погодилася.
 
Насправді ж у присутності нотаріуса інвалід ІІ групи по зору підписала договір дарування, яким фактично відмовилася від своїх прав на житло.
 
Рішення апеляційного суду, яким цей договір скасовано, набрало законної сили з моменту проголошення.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини