Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:43:27

Паління шкодить вашому здоров’ю, і не тільки йому!..

22.02.2012   10:21Агенцiя

Близько 1–ї години ночі 21 лютого, на виїзд з України у міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення “Нові Яриловичі” під керуванням громадянина Латвії прибув вантажний автомобіль “Сканія”.

При в’їзді в пункт пропуску водій вантажівки заявив, що автомобіль без вантажу і прямує до країни проживання та реєстрації. Під час оформлення автомобіля прикордонником було помічено знервовану поведінку водія, про що він негайно доповів старшому зміни прикордонних нарядів.

Враховуючи проведені аналіз і оцінку ризиків було прийнято рішення про проведення поглибленого огляду вантажівки.

В результаті спільного огляду зі співробітниками митниці огляду під обшивкою, в міжстельовому просторі та бокових стійках салону кабіни вантажного автомобіля, було виявлено 50 блоків (500 пачок) цигарок марки “Мальборо” українського виробництва. Загальна вартість вилучених цигарок склала 6000 гривень.

Враховуючи те, що для приховування товару використовувалися конструктивні особливості автомобіля, в судовому порядку буде вирішена і доля самого автомобіля, який зараз перебуває на митному терміналі у м. Чернігів.


О.В.Дудко, начальник прес-служби прикордонного загону, підполковник

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.