Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 09:33:50

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

18.06.2015   09:44Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 17 червня по 08 годину 18 червня 2015 року.

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 на об'єкті та 1 в житловому секторі. Вогнем знищено 1 та пошкоджено 2 будівлі. Причинами пожеж стало коротке замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей та дитячі пустощі з вогнем.


Виявлення та знищення ВНП:

17.06.2015 року о 20 год. 30 хв. в ставку біля с. Роїще, Чернігівського району, виявлено артилерійський снаряд калібром 105 мм. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету охороняється співробітниками Чернігівського РВ УМВС України в Чернігівській області.
Знищення ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт та відділенням підводного розмінування У ДСНС України у Чернігівській області 18.06.2015 року.

Прогноз погоди на 18 червня 2015 року
Мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 8-13º, вдень 20-25º тепла. По Чернігову температура вночі 10-12º, вдень 22-24º тепла.

Прогноз пожежної небезпеки
Пожежна небезпека в лісах області очікується 5 класу (надзвичайна пожежна небезпека), місцями 2 класу (мала пожежна небезпека).

Радіаційний фон на території області складає:
м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 10 мкр/год, с. Покошичі - 11 мкр/год, м. Семенівка - 10 мкр/год, м. Ніжин - 12 мкр/год, м. Прилуки - 11 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини