Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 22:35:24

Бійці 13-го та 41-го батальйонів створюють ради ветеранів своїх підрозділів. ВІДЕО

17.06.2015   16:46Агенцiя

Ці громадські організації покликані захищати інтереси учасників бойових дій та їх родин. З цією метою відбулася перша зустріч громадських активістів обох батальйонів.

Ідея учасників зустрічі: спочатку створити ради ветеранів 13-го й 41-го батальйонів, оскільки всередині підрозділів бійці краще знають свої проблеми. Далі ради ветеранів делегують найактивніших з-поміж себе до громадських ради при місцевих органів влади.

Створюються ради ветеранів не тільки при підрозділах, а й за місцем проживання. По такому шляху пішли в Ніжині.

Типові соціальні проблеми бійців – це оформлення документів, отримання статусу учасників бойових дій. Але коли людина й отримала цей статус, необхідно знати свої права. А для цього потрібна допомога кваліфікованого юриста.

Також громадські організації покликані централізовано вирішувати питання допомоги сім’ям учасників бойових дій, лікування, психологічної підтримки.

Координацію спільних дій ветеранських організацій бере на себе департамент цивільного захисту й оборонної роботи. Тут, зокрема, надають правову допомогу.

І, звичайно, в кожному підрозділі ветерани знають своїх активістів, до яких слід звертатися. А в захисті своїх прав усіх їх закликають не бути байдужими.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини