Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:52:34

Рада регіонального розвитку передала медикаменти чернігівським військовим в зону АТО

17.06.2015   16:11Агенцiя

Бійці 41-го чернігівського батальйону територіальної оборони сьогодні отримали велику кількість потрібних їм медикаментів у Раді регіонального розвитку Чернігівщини.

До Сергія Березенка звернулися представники Єдиного волонтерського центру та Центру допомоги Армії Андрія Дериземлі з проханням допомогти з ліками для наших військових. Там швидко відреагували, закупили все необхідне та відправили до місця дислокації 41-го батальйону. – До нас звернулася мама бійця, який проходив службу в батальйоні, - розповіла Інна Рязуха, координатор Єдиного волонтерського центру. – Вона і по сьогодні підтримує наших хлопців. З’ясувалося, що через постійну зміну кліматичних умов хлопці часто хворіють, а медикаментів на всіх не вистачає. Ми звернулися до Сергія Березенка по допомогу і дуже швидко вирішили це питання. Машина з ліками уже в дорозі.

У Раді Регіонального розвитку зібрали необхідні противірусні, жарознижуючі та знеболюючі препарати, серед яких: фаніган, німід, седалгін, шлункові краплі, пенталгін та багато іншого. Всього 31 позиція.

За словами бійця 41-го батальйону Альберта, хлопцям дуже потрібні ці ліки. – Там ввечері сиро, в день неймовірна спека. От, напевно, бійці і хворіють. А з нежиттю та температурою багато не повоюєш. Тому ми дуже вдячні, що нам так оперативно допомогли, - розповів військовослужбовець.

Нагадаємо, що Рада Регіонального розвитку області не вперше допомагає чернігівськими бійцями, які воюють на сході. На початку місяця за ініціативи Сергія Березенка військовослужбовці 169-го навчального центру «Десна» отримали необхідні для несення служби в АТО речі: спальники, каримати, літні берці, форму, тактичні рукавиці та окуляри, аптечки та багато іншого. За словами Березенка, підтримка та забезпечення чернігівських військовослужбовців – одні з пріоритетних завдань Ради, які вона буде виконувати і в майбутньому.


Сана Бойко

PR
 

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.