Завдяки прокуратурі поновлено виконання рішення суду щодо передачі державі об’єктів нерухомості турготелю "Брянськ"
Київськиий апеляційний господарський суд 16 червня підтримав правову позицію прокуратури Чернігівської області щодо необхідності вжиття виконавчою службою реальних дій для повернення комплексу приміщень турготелю «Брянськ» у власність держави.
А саме, залишив без задоволення апеляційну скаргу попереднього користувача — приватного суб’єкта господарювання — у якій той просив скасувати ухвалу господарського суду, прийняту не на його користь. Ухвалою визнавались незаконними дії державного виконавця, який повернув без виконання наказ про зобов’язання цього підприємства передати турготель «Брянськ» Фонду держмайна України.
Як вже повідомлялося раніше, дана ухвала прийнята 23 березня господарським судом за скаргою прокуратури Чернігівської області.
Після втручання прокуратури державною виконавчою службою буде поновлено виконання судового рішення.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.