Відкрили меморіал пам’яті Сергія Рябухи
Сьогодні о 10-тій ранку у ніжинської школі № 5 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому бійцю батальйону “Айдар”, який рівно рік тому загинув у зоні АТО в Луганській області, врятувавши ціною власного життя двох своїх побратимів, повідомляє Nizhin-city.
Народився Сергій Рябуха 28 березня 1991 року в м. Ніжині. Закінчив Ніжинську середню школу № 6 та Київське професійне училище залізничного транспорту № 28. До 2010 року працював техніком в аеропорту Жуляни.
Проходив службу у Збройних Силах України з 14 квітня 2010 по 14 квітня 2011 року. За військовою спеціальністю “водій автомобілів”.
При проведенні другої хвилі мобілізації пішов добровольцем до Збройних Сил України, служив у добровольчому батальйоні “Айдар”, в Афганській сотні.
Нагороджений орденом “За мужність III ступеня” (посмертно).
На відкриття пам’ятного знаку прийшло більше ніж півсотні людей, більшість з них – школярі.
Однокласниця загиблого героя поділилася з присутніми приємними спогадами із шкільного життя Сергія. “Таким приємним і життєрадісним він залишиться в нашій пам’яті назавжди.”, – говорила вона.
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.