Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 12:21:50

Органи прокуратури області не допустять зростання боргів приватних підприємств перед державою за послуги з тепловодопостачання

17.06.2015   07:07

Господарським судом Чернігівської області 15 червня задоволено черговий позов Прилуцького міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі КП «Прилукитепловодопостачання» про стягнення з приватного підприємства, яке спеціалізується на роздрібній спеціалізованій торгівлі невживаними товарами, заборгованості за надані послуги з тепловодопостачання.

Зазвичай, вказані суб’єкти господарювання, як і це підприємство, понад року не виконують договірних зобов’язань, а борги лише зростають. Водночас, незважаючи на тяжке матеріальне становище, на яке боржники посилаються у суді, жодне з них підприємницької діяльності не припинило і від наданих послуг не відмовилося.

Проте внаслідок вказаних неправомірних дій підприємство, якому Прилуцькою міськрадою надано виключне право щодо вироблення та постачання теплової енергії, гарячої та холодної води в регіоні, не в змозі своєчасно розрахуватися за спожитий природний газ, електричну енергію та витрачає природний газ понад встановленого ліміту. Зазначене призводить до постійного відключення населення та об’єктів соціальної інфраструктури міста (лікарень, навчальних закладів, дитсадків тощо) від тепломережі, зростання соціальної напруги в регіоні.

Виступаючи на захист порушених прав комунального підприємства міжрайонним прокурором з початку цього року пред’явлено до суду позовів на загальну суму понад 100 тис грн, які наразі задоволено.

Робота на даному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

Стратегія розвитку Ніжинської міської ОТГ реалізована на 85 відсотків

Стратегія розвитку Ніжинської міської ОТГ реалізована на 85 відсотків 11:15

5 серпня презентували звіт за І півріччя по реалізації Стратегії розвитку Ніжинської ОТГ на період до 2027 року.

За І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини перевірили понад 400 суб’єктів господарювання

За І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини перевірили понад 400 суб’єктів господарювання 11:01

Спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини за 6 місяців здійснили 411 перевірок на предмет безпечності і окремих показників якості харчових продуктів та ветмедицини.

У Сновському районі виявили незаконну рубку дерев

У Сновському районі виявили незаконну рубку дерев 10:56

В ході проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства інспекторами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у Сновському районі виявлено факт знищення зелених насаджень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:02

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.