Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:11:21

Органи прокуратури області не допустять зростання боргів приватних підприємств перед державою за послуги з тепловодопостачання

17.06.2015   07:07

Господарським судом Чернігівської області 15 червня задоволено черговий позов Прилуцького міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі КП «Прилукитепловодопостачання» про стягнення з приватного підприємства, яке спеціалізується на роздрібній спеціалізованій торгівлі невживаними товарами, заборгованості за надані послуги з тепловодопостачання.

Зазвичай, вказані суб’єкти господарювання, як і це підприємство, понад року не виконують договірних зобов’язань, а борги лише зростають. Водночас, незважаючи на тяжке матеріальне становище, на яке боржники посилаються у суді, жодне з них підприємницької діяльності не припинило і від наданих послуг не відмовилося.

Проте внаслідок вказаних неправомірних дій підприємство, якому Прилуцькою міськрадою надано виключне право щодо вироблення та постачання теплової енергії, гарячої та холодної води в регіоні, не в змозі своєчасно розрахуватися за спожитий природний газ, електричну енергію та витрачає природний газ понад встановленого ліміту. Зазначене призводить до постійного відключення населення та об’єктів соціальної інфраструктури міста (лікарень, навчальних закладів, дитсадків тощо) від тепломережі, зростання соціальної напруги в регіоні.

Виступаючи на захист порушених прав комунального підприємства міжрайонним прокурором з початку цього року пред’явлено до суду позовів на загальну суму понад 100 тис грн, які наразі задоволено.

Робота на даному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

Ігор Вдовенко: Азербайджан та Чернігівщина приречені до дружньої і плідної співпраці

Ігор Вдовенко: Азербайджан та Чернігівщина приречені до дружньої і плідної співпраці 08:15

Із 6 по 9 листопада поточного року голова обласної ради Ігор Вдовенко на запрошення Міжнародного Альянсу «Азербайджан-Україна» та Громадської організації на підтримку економічних ініціатив Азербайджанської Республіки перебував у Баку із дружнім діловим візитом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини