Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 02:29:57

Екоінспекція виявила незаконну рубку дерев у Чернігові

16.06.2015   13:57Агенцiя

За повідомленням жителів міста Чернігова, Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області перевірено факти щодо вирубки дерев по вулиці Першого Травня, поряд з новозбудованим будинком № 195-А.

На місці вирубки дерев працювала бригада робітників, якими  незаконно знесено 18 дерев клену гостролистого, стовбури яких розкряжовані на сортименти довжиною від 1,5 м. до 3,5 м. та завантажені на грузовий автомобіль МАЗ з напівпричепом.

Від надання будь-яких дозвільних документів та пояснень з приводу вирубки дерев робітники відмовились та самовільно залишили місце події ще до прибуття працівників міліції, в тому числі і водій автомобіля.
 
Викликаними на місце події працівниками ДАІ УМВС України в Чернігівській області встановлено, що власником даного автомобіля є  ДП “УкрСіверБуд”, яке і  будувало вказаний будинок.
 
Комісійно проведено заміри діаметрів пнів незаконно знесених дерев та складено перелікову відомість. Шкода, заподіяна незаконною рубкою дерев, становить 20813 гривень.
 
Працівниками міліції слідчо-оперативної групи Чернігівського міського відділу складені відповідні матеріали, опитані свідки. Автомобіль МАЗ із напівпричепом та завантаженою на нього деревиною передано під відповідальне збереження начальнику автоколони ДП “УкрСіверБуд”.
 
Державною екологічною інспекцією у Чернігівській оформляються відповідні матеріали для передачі до правоохоронних органів та прокуратури для відповідного реагування.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини