Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 листопада, 23:19:40

У Чернігові паливо зберігають безпечно

16.06.2015   13:43

Після масштабної пожежі нафтобази у Василькові під Києвом Чернігівський міський голова Олександр Соколов дав доручення перевірити дотримання умов зберігання палива на підприємствах обласного центру.

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Олександр Кузнецов, працівники управління відвідали підприємства, серйозних порушень не виявили.

Найпотужнішим у місті за обсягами зберігання паливно-мастильних матеріалів є державне підприємство "Комбінат "Айстра". На підприємстві в постійній готовності перебуває штатна пожежна команда, усі засоби  пожежогасіння – у робочому стані і готові до застосування.

З метою запобігання можливим терактам, підприємство укомплектоване сучасною системою охорони (має систему відеоспостереження). "Результати перевірки показали, що керівництво "Комбінату "Айстра" з розумінням та відповідальністю ставиться до своїх обов’язків щодо безпечної роботи підприємства, підтримує протипожежний стан на належному рівні", - прокоментував О.Кузнецов.

Також перевірено ТОВ "Венчурі Трейд Оіл" (більш відоме серед мешканців Чернігова як "нафтобаза"), що розташоване по вул. Толстого. З’ясовано, що з 2008 року паливно-мастильних матеріалів на території товариства немає, ємності, призначені для зберігання паливних матеріалів, є порожніми.

Крім того, міський відділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області до кінця червня перевірить усі автозаправні станції міста щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини