Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 04:30:34

У Чернігові паливо зберігають безпечно

16.06.2015   13:43

Після масштабної пожежі нафтобази у Василькові під Києвом Чернігівський міський голова Олександр Соколов дав доручення перевірити дотримання умов зберігання палива на підприємствах обласного центру.

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Олександр Кузнецов, працівники управління відвідали підприємства, серйозних порушень не виявили.

Найпотужнішим у місті за обсягами зберігання паливно-мастильних матеріалів є державне підприємство "Комбінат "Айстра". На підприємстві в постійній готовності перебуває штатна пожежна команда, усі засоби  пожежогасіння – у робочому стані і готові до застосування.

З метою запобігання можливим терактам, підприємство укомплектоване сучасною системою охорони (має систему відеоспостереження). "Результати перевірки показали, що керівництво "Комбінату "Айстра" з розумінням та відповідальністю ставиться до своїх обов’язків щодо безпечної роботи підприємства, підтримує протипожежний стан на належному рівні", - прокоментував О.Кузнецов.

Також перевірено ТОВ "Венчурі Трейд Оіл" (більш відоме серед мешканців Чернігова як "нафтобаза"), що розташоване по вул. Толстого. З’ясовано, що з 2008 року паливно-мастильних матеріалів на території товариства немає, ємності, призначені для зберігання паливних матеріалів, є порожніми.

Крім того, міський відділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області до кінця червня перевірить усі автозаправні станції міста щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.