Про епідемічну ситуацію з кору
На 21.02.2012 року в Чернігівської області зареєстровано 35 випадків підозри на кір (в Бобровицькому, Борзнянському, Ніжинському, Чернігівському, Сосницькому районах (по 1 випадку) та 30 - в місті Чернігові).
За останню добу зареєстровано 4 випадки підозри на кір по м.Чернігову (юридичний коледж). Хворі з підозрою госпіталізовані до стаціонару (перебіг захворювання середньої тяжкості), всі дорослі, щеплені за віком.
Станом на сьогодні всього по коледжу встановлено заключний діагноз кір у 7 курсантів (2 лабораторно підтверджено, 5 - клінічно), 17 хворих курсантів з підозрою на кір, у 5 осіб діагноз підозри знято.
У хворого з технологічного університету діагноз підозри на кір теж знято.
Епідситуація знаходиться на контролі санепідслужби.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.