На Чернігівщині кількість перевірок бізнесу зменшилась майже на 20 відсотків
За п'ять місяців цього року фахівцями управління податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 393 планові та позапланові перевірки, що на 95 перевірок менше, ніж за аналогічний період минулого року.
За результатами перевірок донараховано сплатити до бюджету 60,3 млн. грн., з яких - 27,1 млн.грн. погашено в результаті застосування податкового компромісу, 21,3 млн.грн. узгоджено платниками податків.
За підсумками 5-ти місяців до бюджету вже сплачено 13,6 млн. грн.
Контролюючи діяльність збиткових підприємств у 2015 році зменшено збитки на 1,2 млн. грн.
Крім того, зменшено від'ємне значення різниці між сумою податкового зобов'язання та податкового кредиту з ПДВ на 2,1 млн.грн.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.