Кордон за тиждень
Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.
Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.
З 8 по 14 червня 2015 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 59,5 тис. осіб та 13,3 тис. транспортних засобів.
За порушення державного кордону затримано 6 осіб.
До адміністративної відповідальності притягнуто 29 осіб, на яких накладено штрафів на суму 15946 гривень.
Через державний кордон не пропущено 186 осіб, з яких 134 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 16 громадян Росії, 8 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а решта на інших законних підставах.
За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 20,9 тис. осіб та 4,3 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 55 особу, з яких 43 – потенційні незаконні мігранти.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression