Спрощенці Чернігова з початку року поповнили бюджет на 36,7 млн. грн.
Саме стільки єдиного податку надійшло до місцевого бюджету протягом 5 місяців поточного року від суб’єктів господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування.
Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 6,2 млн. грн. Про це повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові Олег Шуба.
При чому майже 76 відсотків надходжень даного платежу сплатили фізичні особи – підприємці, а це – 27,8 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 5,6 млн. грн.
Юридичними особами – платниками єдиного податку за січень –травень 2015 року поповнено бюджет на 8,9 млн. грн. Це майже на 0,6 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.
До речі, на спрощеній системі оподаткування у м. Чернігові перебуває 1583 суб’єкти господарювання – юридичні особи та 9577 фізичних осіб-підприємців.
Нагадаємо, що платники мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді. До того ж за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку.
Останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з III кварталу 2015 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік - 15 червня 2015 року (пп. 298.1.4п. 298.1 ст.298 Податкового кодексу України).
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.