Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 23:38:25

Міліція штурмом взяла квартири зухвалих вимагачів. ФОТО

13.06.2015   18:29

Зловмисники вимагали у жертви півмільйона гривень. А щоб та була більш зговірливою, підірвали її автомобіль.

11 червня центр Чернігова прокинувся від вибуху. Під автомобілем жительки обласного центру розірвалася ручна граната.

Після отримання черговою частиною повідомлення про спрацювання вибухового пристрою на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ, вибухотехніки, керівництво.

Спілкуючись з правоохоронцями, жінка розповіла про телефонний дзвінок невідомого, який погрожував розправою і вимагав у неї 500 тисяч гривень. Господиня не сприйняла слова всерйоз, аж доки не пролунав вибух.

Зловмисник повторив свої вимоги і наголосив, що в разі відмови постраждають її родичі.

Досвідчені оперативники карного розшуку разом з бійцями роти міліції спецпризначення прийняли рішення затримувати вимагача під час передачі грошей. Але в останній момент той відмовився від зустрічі в людному місці і наказав жінці підійти до однієї з багатоповерхівок та кинути пакунок з грошима в під’їзд. Вона так і вчинила.

Оперативники вже знали в якій квартирі знаходиться вимагач й пішли на штурм. Вибивши вікно в квартирі на першому поверсі, міліціонери потрапили до помешкання. Всередині вони затримали виконавця злочину, раніше судимого чоловіка, у якого, крім грошей, вилучили ще й ручну осколкову гранату Ф-1.

Наступного дня оперативники вийшли на замовника злочину. Під час штурму квартири бійцями спецпризначення зловмисник намагався позбутися речових доказів, викинувши їх з шостого поверху багатоповерхівки. Але всі його дії були зафіксовані і задокументовані. Щоб підозрюваний не зміг утекти через вікно правоохоронці навіть застосовували альпіністське спорядження.
Нині зібрано достатньо доказів, які підтверджують причетність підозрюваного до скоєння низки вимагань і розбійних нападів на території Чернігівщини.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею 189 Кримінального кодексу України (вимагання), статтею 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна), та статтею 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини