Чому почалась війна зі "скріпками"?
Комунальне підприємство «Дільниця з контролю за благоустроєм» Чернігівської міськради оголосило війну рекламним скріпкам.

Рекламні скріпкиЦі переносні залізні рекламні «плакати» доводиться обходити, подорожуючи пішки тротуарами центральних вулиць Чернігова, особливо біля так званих «офісних центрів». Декому «пощастило» й перечепитися через такі «скріпки». До того ж таке хаотичне скупчення реклами просто псує вигляд міста.
І ось розчистити ці «Авгієві стайні», чи то пак скупчення «скріпок», взялися комунальники з величезними кусачками по металу під чуйним керівництвом Артема Стаха – начальника цього комунального підприємства (КП).
Оскільки це залізяччя – все ж таки чиєсь майно, то просто забрати його не годиться.
«Після відшкодування витрат на їхній демонтаж «скріпки» будуть повертатися власникам», – зазначають в КП.
Невже у дільниці з благоустрою вирішили нарешті навести лад з цими докучливими скріпками, щоб не заважали ходити й милуватися архітектурою? Якби ж то так. Бо є більш вірогідна версія активності КП в цьому напрямку.
Міськвиконком рішенням від 21 квітня заборонив розміщення тимчасових виносних рекламних конструкцій на зеленій зоні, тротуарі, вздовж проїжджої частини.
«Відповідно до Закону України «Про рекламу» розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах провадиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад», – стверджують представники КП.
Отже, пан Стах, мабуть, впритул візьметься за видачу дозволів на оті «скріпки». А дозволи у нашій-то державі, та ще й дозволи підприємцям... Самі розумієте, шановні читачі, що то таке!
http://zemlyaivolya.net/news/chomu_pochalas_viyna_zi_skripkami.html
Останні новини Чернігівщини
Звернення до представників засобів масової інформації та мешканців Чернігова 10:58
Шановні представники ЗМІ та чернігівці! Просимо вас уважно поставитися до цього повідомлення та відповідально поширювати будь-яку інформацію, що стосується наявності у ваших домівках світла, води, газу та тепла.
Виокремити актуальні потреби в медицині, освіті та соціальній сфері прикордонних громад Чернігівщини: в регіоні працює команда ЮНІСЕФ 10:57
Вкотре на Чернігівщині – команда Представництва ЮНІСЕФ в Україні. У фокусі візиту – вивчити потреби регіону та визначити напрямки, де може допомогти Фонд.
З пунктами незламності і генераторами: як функціонує Корюківський район після ударів по енергетиці 10:56
Попри складну ситуацію в енергосистемі через ворожі удари по громадах Корюківського району, об’єкти соціальної сфери продовжують працювати. Всюди – на альтернативних джерелах.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:52
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

23 жовтня: цей день в Україні і світі 09:37
ДЕНЬ 1338 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1338 RUSSIAN AGRESSION