Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 01:32:28

Більшість лікарів Чернігівщини – стоматологи

13.06.2015   08:10Агенцiя

На кінець 2014 р. в області працювали 56 лікарняних закладів системи Міністерства охорони здоров'я України на 11,2 тис. ліжок та 87 амбулаторно-поліклінічних закладів на 23,6 тис. відвідувань за зміну.

У цілому в галузі охорони здоров’я в нашій області зайнято 26,1 тис. осіб, що складає 12,7% від загальної кількості працюючих. Медичну допомогу населенню надавали близько 4 тис. лікарів усіх спеціальностей та майже 11 тис. – середнього медичного персоналу. 
За спеціальностями найбільше переважають лікарі-стоматологи (331).

Також, з кожним роком спостерігається збільшення сімейних лікарів (274 проти 244 – у 2013 р.). У той же час, в області зменшилася на 6% кількість педіатрів (229).

Більшість медиків – жінки. Серед лікарів їх 61%, а середній медичний персонал на 94% складається з жінок.
 
Відділеннями швидкої медичної допомоги за 2014 р. надано допомогу (амбулаторно та при виїздах) майже 300 тис. осіб. На стаціонарне лікування в медичні заклади поступило 285 тис. хворих, які провели там 3647 тис. ліжко-днів.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини