Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 22:28:08

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо організованої злочинної групи, яка займалася виготовленням і реалізацією наркотиків

12.06.2015   11:46Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області після завершення досудового розслідування направлений до суду обвинувальний акт щодо учасників організованої злочинної групи, які займалися протиправною діяльністю, пов’язаною з незаконним обігом наркотиків.

Група поставила «на потік» виготовлення психотропної речовини (амфетаміну) та її збут у молодіжному середовищі Чернігова і серед наркозалежних осіб міста.

Незаконне виробництво з використанням спеціального обладнання організовувалось за містом ― на дачах та в селі. Для приховування злочинної діяльності від правоохоронних органів місце нарколабораторії постійно змінювалося.

Попри це, наприкінці січня злочинну групу було викрито правоохоронними органами.

Під час досудового розслідування здобуто докази участі у злочинному угрупуванні чотирьох осіб. Усі вони ― мешканці Чернігова молодого віку, які самі наркотичної залежності не мали.

Тепер на них чекає кримінальна відповідальність. Дії членів злочинного угрупування в обвинувальному акті кваліфікуються за ч. 1 ст. 306, ч. ч. 2, 3 ст. 307, ч. 2 ст. 311 та ч. 2 ст. 313 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, перевезення та збут організованою групою осіб наркотичних засобів та використання коштів, здобутих від їх незаконного обігу). За такі дії законом передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини